Mustafa Kobaş, Köpek Eğitmeni, Köpek Eğitimi İzmir

Sizden Gelenler

>Ana Sayfa

Mert & Mex

10 aylık Alman kurdu köpeğimizin diğer köpekler ile anlaşamama sorunu vardı, veterinerimizin tavsiyesi üzerine Mustafa Beye ulaştık ve kısa sürede verdiği eğitim sonucunda daha sosyal ve sakin bir dosta sahip oldum. teşekkür ederiz.

Belgin üstün

Köpeğimin evde yanlız kalamama sorununu mustafa bey sayesinde 3 ders de yendik. Vermiş olduğu eğitim için çok teşekkür ederim.

Berna,Teoman & Hercul

Hercul henüz 2 aylık dı mustafa bey ile tanıştığımızda, herkes eğitim için 6 aylık olması gerektiğini söylerken mustafa bey 2 aylık olması itibaren başlanılabileceğini anlatmıştı. Ve şimdi oğlumuz 7 aylık temel itaat eğitimi çok güzel oturdu. Teşekkürler Mustafa bey.

ışık ve arya

arya beagle ırkı şımarık ve haylaz bir kız, 2 aylığından beri ailemizin bir üyesi bazen bizi çok zorladığı had da hayatı neredeyse çekilmez hale getirdiği anlar çok olmuştur. bize hep 6 aydan önce eğitim verilemez verilen eğitim kalıcı olmaz diyorlardı ve bizde 6 aylık olmasını bekledik. ancak bir türlü güvenebileceğimiz bir çiftlik bulamadık, İnternet de çiftlikler ile ilgili kötü tecrübeleri olan kişilerin yorumları bizleri çok korkuttu derken arya 1 yaşına girdi ve işler iyice çığırından çıkmaya başlamışken yine bir beagle sahibinden Mustafa beyi duydum köpeği almadan evinde sahibi ile birlikte eğitimini veriyor dediler, verdiği eğitim sayesinde daha sosyal, uysal, anlayan ve iletişim kuran bir köpeğim ve onun gibi düşünebilen biz olduk :). verdiği eğitimlerden ötürü Mustafa beye ne kadar teşekkür etsem azdır.

Mert TUNÇ

Kızımız İrma'ya verdiğiniz başarılı temel ve ileri itaat eğitimlerinden dolayı teşekkür ederim.

Eylül

oğlumuz Paşa 2 yaşında yakışıklı bir kangal kırması, evimizin bahçesinde bakıyorduk. 2 yaşına kadar pek bir sorun yaşamadık ancak 2 yaşından sonra birden evimize gelen insanlara karşı agresifleşmeye ve hatta saldırmaya başladı. nedenini anlayamamıştık ve bir tavsiye üzerine Mustafa beye ulaştık, geldi gördü ve bize bizim göremediğimiz anlayamadığımız nedenleri göstererek bizleri eğitti. 6 ders yaptık ve 6 dersin sonunda biz daha bilinçli, köpekle iletişim kurabilen ve köpeğimizi anlayabilen birer sürü lideri oğlumuzda daha sakin ve misafir Perver hale geldi.

Mustafa ERTÜRK

8 aylık olan oğlum ERO ya verdiği temel itaat eğitiminden çok memnun kadım. bir köpeğin eğitim tasması ve diğer türevdeki materyaller ile eğitilmeden ödül yöntemi ile de çok başarılı bir şekilde eğitilebileceğini verdiği temel itaat eğitimi ile göstermiş oldu. teşekkürler.

Mehmet Ali Gülümser

Mustafa beyden Allah razı olsun İzmir den Manisa Akhisar'a gelip köpeğimin eğitimin de elinden gelen her şeyi yaparak pug ırkı köpeğimi eğitti emeğin için çok teşekkür ederim . sizi tanımak çok güzeldi.

Sizde Yorumunuzu Gönderin Yayınlayalım!

Adınız Soyadınız

Yorumunuz